(067) 441-76-27 (Viber); (044) 486-05-85; 482-15-57, 482-17-78 (067) 489-89-29; (044) 235-15-86; 202-15-50, 202-17-55

Доступно

Бюро перекладів «Лінго» надає весь комплекс перекладацьких послуг на вигідних для Вас умовах і за доступними цінами

Детальніше

Ефективно

Ефективна робота менеджерів та перекладачів Бюро перекладів «Лінго» націлена на виконання вимог замовників.

Детальніше

Професійно

Перекладачі Бюро перекладів «Лінго» - дипломовані фахівці з багаторічним досвідом перекладів у різних галузях діяльності.

Детальніше

Замовити online

Ви можете замовити письмовий та/або усний переклад у режимі online, заповнивши відповідну форму нижче.

Зробити попердній розрахунок обсягу та вартості перекладу

Замовити переклад

Замовити перекладачів для послідовного / синхронного перекладу

Замовити обладнання для синхронного перекладу, озвучувуння, презентацій

our priorties

Публікації

Долаємо мовні бар'єри з бюро перекладів у Києві «Лінго»

бюро перекладів (Київ)Людина - частина соціуму. Йому притаманні комунікативні здібності, які виражаються в потребі спілкування. Не завжди це спілкування зводиться до особистих потреб, так як існує ще робоча сфера. Поки спілкування йде на рідній мові, проблем не виникає. Але що робити, якщо необхідно домовитися з партнерами, наприклад, з Америки? У цьому випадку ідеальним виходом буде бюро перекладів (Київ) «Лінго».

Бюро перекладів у Києві з багаторічним досвідом

бюро перекладів (Київ)Ми існуємо з 1994 року, і за цей час сотні клієнтів зрозуміли, що мовний бар'єр перестає бути таким, якщо він звертається до нас. Наше завдання - зруйнувати ту стіну нерозуміння, яка виникає внаслідок незнання мови. Ми - це ваше чарівне засіб для комунікації з будь-якою людиною в будь-якій точці земної кулі.

Професійне агентство перекладів (Київ) готове допомогти вам у наступних напрямках:

  • Письмові переклади. Бюро перекладів (Київ) працює з приватними та корпоративними фірмами, що спеціалізуються в різних сферах. Ми готові перевести для вас будь-який текст на 33 мови в 97 сферах бізнесу і торгівлі.
  • Апостиль та легалізація. Наше бюро перекладів у Києві займеться проставленням апостиля та повною легалізацією документів, що включає звернення до Міністерства юстиції України, а також до Міністерства закордонних справ, освіти і науки, в консульство тієї країни, для якої вам необхідні документи.
  • Усні переклади. Якщо місцем зустрічі є Київ, бюро перекладів надішле вам фахівця, який здійснить синхронний, послідовний переклад. Але навіть, якщо переговори або конференція проходить у різних точках земної кулі, ми зможемо бути присутнім на цьому заході, оперативно виконуючи свою роботу.

Якщо вам потрібно бюро перекладів, то тільки «Лінго»

бюро перекладів (Київ)Наш центр перекладів (Київ) готовий вам посприяти у вирішенні мовних проблем, надавши всі необхідно обладнання для синхронного перекладу. Також у нашому розпорядженні знаходяться пристрої, потрібні для оформлення звуковою доріжкою презентацій.

Звертаючись в центр перекладів (Київ), ви можете бути впевнені, що ваші слова будуть донесені до опонента, партнера або співробітника з такою ж точністю, як ви висловлюєте свої думки рідною вам мовою. Ми не знаємо, що таке труднощі перекладу, так як ми - професіонали, які давно вийшли за рамки подібних проблем. Бюро перекладів у Києві пропонує вам подолати мовний бар'єр, полегшити співпрацю зі своїми партнерами, донести до них свою думку в повному обсязі, не втративши при перекладі ні слова або смислового навантаження.

Великий центр перекладів(Київ)

бюро перекладів (Київ)Багаторічний досвід, отриманий в самих різних сферах і в різних ситуаціях, дозволяє нам говорити про себе, як про справжніх професіоналів, які можуть поручитися за якість роботи. Чи бажаєте ви, щоб у вашому житті й роботі стало менше бар’єрів? Звертайтеся до агентства перекладів (Київ), яке готове допомогти вам у будь-якій, навіть скрутній ситуації.