(067) 441-76-27 (Viber); (044) 486-05-85; 482-15-57, 482-17-78 (067) 489-89-29; (044) 235-15-86; 202-15-50, 202-17-55

Бюро перекладів (Київ): широкий перелік послуг

Сьогодні робота перекладача - необхідна частина міжнародної політики та підприємництва. Вона спрямована на руйнування мовного бар'єру і розширення горизонтів. Крім цього, допомога професійного перекладача відкриває нові можливості перед кожною людиною. Саме перекладач виступає посередником між представниками різних культур та націй.

Бюро перекладів (Київ) сьогодні надає своїм клієнтам широкий перелік послуг. Насамперед, це письмові переклади, в тому числі переклади статутною та тендерної документації, особистих документів, медичних довідок і виписок, інвойсів, митних декларацій та інших. Ці переклади виконуються професійно і швидко. Існує можливість замовити також термінові переклади, які будуть виконані в перебігу декількох годин. Ціна такого перекладу зазвичай дещо вища.

Крім цього, бюро перекладів (Київ) займаються усними перекладами. Серед них виділяють два види, послідовний та синхронний. Послідовний усний переклад використовується при супроводі іноземців, на презентаціях, екскурсіях, семінарах та конференціях. Він потребує присутності спеціальної паузи для слів перекладу.

Синхронний переклад потребує,перш за все, наявності спеціалізованої апаратури: кабінки перекладача, гарнітур, навушників і так далі. В цілому ця апаратура дозволяє досягти такої синхронності, при якій у слухачів виникає враження, що з ними говорять рідною мовою. Такий переклад вимагає від перекладачів досить високий ступінь професіоналізму.

Також можете подивитися статтю «Потрібен переклад? Звертайтеся в бюро перекладів у Києві!».